Home Features

Home Page Hosting Features

Web Hosting Özellikleri

Genişletilebilir Kaynaklar
Donanım ve yazılım ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiziksel sunucunuzun kaynaklarını kapasite kapsamında dilediğiniz gibi artırın
En iyi Kontrol Paneli
Ücretsiz olarak sağladığımız Türkçe kontrol panel ile sunucunuzun tüm yönetimini yapar, web sitesi, email hesapları açmak gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
7/24 – 365 Gün Teknik Destek
Yardıma ihtiyacınız olduğu anda 0 266 338 24 66 numaları telefonumuzdan veya ticket sistemimiz ile 7/24 kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz.
Veri Merkezi
Yeni nesil veri merkezleri için tasarlanan Xeon işlemciler ile en üst seviye performans elde edin. Uzun süreli çalışmaya uygun Mimari & Üst Dizey performans
POP3 / IMAP E-posta Hesapları
ProMail hizmeti ile yüksek kotalı E-posta hesabı, Inbox garantili E-mail gönderimi, gelişmiş antispam gibi ayrıcalıklı özelliklere sahip olursunuz.
% 99 kesintisiz çalışma garantisi
Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit edip engelliyoruz. Bu sayede aldığınız hosting hizmeti kesintisiz ve yedeklidir.
Web Trafik Sayacı
Web sitelerinin günlük, haftalık ve aylık ziyaretçi istatistiklerini ülke, tarayıcı ve arama … Ücretsiz online ziyaretçi, günlük ve toplam ziyaretçi sayacı sunmaktadır.
Garantili Donanım
İhtiyaç duyduğunuzda ücretsiz, garantili donanımınız en kısa sürede sağlanmaktadır. Muhtemel donanım arızalarını dert etmeyin.
Başa dön tuşu